Philips Master LEDspot GU5.3 MR16 7.5W 621lm 24D - 927 Zeer Warm Wit | Beste Kleurweergave - Dimbaar - Vervangt 50W
Beschrijving Philips Master LEDspot GU5.3 MR16 7.5W 621lm 24D - 927 Zeer Warm Wit | Beste Kleurweergave - Dimbaar - Vervangt 50W 24°
Interessant om te weten
- Werkt op 12 Volt
- Hoge kleurweergave
- Dimbaar
- Vervangt 50W
Levertijdindicatie:
1-3 werkdagen De MASTER LEDspot LV levert een intense accentbundel en is een perfecte oplossing voor de modernisering van jouw spotverlichting. De MASTER LEDspot LV is ontwikkeld als vervanging voor halogeen- of gloeilampspots. De spot heeft een natuurlijke kleurrealisatie en kan zo een knusse en gemoedelijke sfeer creëren in woningen en horeca en de schoonheid van artikelen in winkels benadrukken. De nieuwe kleinere behuizing past perfect in de meeste op de markt verkrijgbare armaturen met een MR16 GU 5.3-lamphouder. De spot is uitgerust met de door Philips gepatenteerde oplossing die uitwisselbaarheid met een uiterst brede selectie van standaard elektronische halogeentransformatoren (12V) garandeert, maar levert ook een hoge bundelintensiteit die overeenkomt met de traditionele Philips MR16- halogeenlampen. De dimfunctie laat je eenvoudig de gewenste sfeer creëren en werkt met een brede selectie dimmers. De hoge SDCM zorgt voor een strakkere kleurconsistentie die gedurende de gehele productlevensduur behouden blijft. De MASTER LEDspot LV levert een aanzienlijke energiebesparing op met minimale onderhoudskosten zonder in te leveren op de lichtkwaliteit en levensduur van de lamp. Huis- en bedrijfseigenaren kunnen daardoor hun investering in korte tijd terugverdienen.
| EAN-code | 8719514307469 |
|---|---|
| Levertijdindicatie | 1-3 werkdagen |
| Branduren | 40000 |
| Hoogte mm | 46 |
| Diameter mm | 50 |
| Merknaam | Philips |
| Lampvoet | GU53 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleurtemperatuur (K) | 2700K |
| Lichtsterkte (lm) | 621 |
| Gradenbundel D | 24 |
| Wattage | 7,5W |
| Lumen per watt | 82,8 |
| Lampkleur | 927 extra Warm Wit |
| Kleurweergave (Ra) | 90-100 |
| Voltage | 12V |
| Type lamp | LED |
| Energielabel | F |




